Upravit stránku
Představení emitenta
+420 606 262 222

Hypoteční kancelář s.r.o.

Představujeme vám emitenta korporátních dluhopisů, společnost Hypoteční kancelář s.r.o.

Charakteristika společnosti

Hypoteční kancelář s.r.o. je stabilní, ryze česká společnost, s jednoduchou a transparentní vlastnickou strukturou, která se specializuje na zprostředkování financování bydlení pro retailovou klientelu. Součástí fylozofie společnosti, která vychází z 12 leté praxe na trhu hypotečních a finančních produktů v České republice i na Slovensku, jsou kromě kvalitního a odborného servisu klientům i další doplňkové služby s hypotékami přímo spojenými. Jako například kompletní portfolio pojištění.

Naše zkušenosti sahají až do roku 2003, od kdy se zabýváme zprostředkováním hypotečních úvěrů a jejich dopňkových produktů. S pravidelným každoročním nárůstem vlastního portfolia klientů se v průběhu času ukázaly další možnosti rozvoje naší společnosti. A protože se specializujeme na financování bydlení pro fyzické osoby, je rozšíření našich aktivit směrem do realitní činnosti zcela logickým a přirozeným krokem.

hypotecni-kancelar-domecek

Realizované projekty

  • podílíme se na provozu úspěšného internetového portálu Hypoteční kalkulačka, který vám umožní objektivní srovnání reálných parametrů hypoték na jednom místě a z pohodlí domova či kanceláře.

Vydané emise dluhopisů

název emisedruhstavprezentace
Hypoteční kancelář 6,5/2020neveřejnáaktivní - upisovací lhůtaprezentace emise
Hypoteční kancelář 4,0/2018veřejnáaktivní - uzavřenáprezentace emise
Hypoteční kancelář 5,0/2015veřejnáukončenáprezentace emise

Dokumenty ke stažení

Výpis z ORpdf396.56 KB
Registrace ČNBpdf233.63 KB

pro pojištění v postavení PPZ

Vybrané ekonomické údaje